Christian FABRE, Caroline FARGE, Bernard FAURE
(conseiller municipal d'Hubert Dubedout), Jeanine FILLION-NICOLLET, André
FINE, Christine FINE, François FRATTINI
Marylen GARDNER, Michel GAUTHIER, Jean-Pierre
GAY, Yves GENET, Marie-Paule GENEY, Bernard GENOUD, Florent GIRAUD, Eric
GRASSET, Jean-Pierre GRATIER, Louis GRIFFI, Pierrette GUILHENDOU, Claire
GUY,
Nordine HADJ AMAR, Daniel HOLLARD, Michel HOLLARD,
Suzanne HOLT,
Joel JACQUEMOUD-COLLET, Thierry JACQUET, Pierre
JOANIN, Alain JONCOUR, Jean JONOT, François JOUSSERANDOT, Edmée
JULLIEN, Raymond JULLIEN,
Jean KLOPPENBURG, Galina KOSAKEVITCH, Nathalie
KUHN,
Adriena LAGRANGE, Philippe LAMOUR, Michel LAMY,
Edwige LAPORTE, Nicole LAPORTE, Fernand LAPORTE, Juliette LAROCHE, Pierre
LARRIVE, Anne-Marie LAUR, Jean-Pierre LAURENT, Pascal LAVIGNE, Evelyne
LE GOFF, Eric LE GULLUDEC, Jean LE MONNIER, Marie-Christine LE MONNIER,
Denis LEFEBURE, Jean-Michel LEFEVRE, Philippe LENOIR, Pascal LEPEE, Gérard
LERAS, Elisabeth LESAGE, Anne-Mlarie LESENS PORTE, Charles LICATA (conseiller
municipal d'Hubert Dubedout), Louis LIENARD (adjoint d'Hubert Dubedout),
Marie-Thérèse LLORET, Belkacem LOUNES, Anne-Marie LOUVET,
Pierrette MADEC, Stan MACKIEWICZ, Charles MAFFRE DE LASTENS,
Béatrice MAILLOUX, Alain MANAC'H, Dominique MANSANTI, Alan MARSHALL,
Joseph MARTINEZ, Joelle MARZIN, Sandra MASSARRELLI-ECHANS, Anne MATHIEU,
Elisabeth MAUREL, Viviane MENDELSOHN, Fabienne MENGONI, Jean-Maurice MEREL,
Mériem MESSAOUD-DJEBARA, Jacqueline METTA, Bernard MIEGE, Jean MOREL,
Jamal MORH, Isidore MORYUSSEF, Monique MOSSUZ,
Christian NEMOZ, Sandra NOURRY, Alain NOUVELOT,
Charly OLIVIER, Danièle OLIVIER, Valéria
OSTAPENKO, Georges OUDJAOUDI,
Blandine PASQUIER, Hervé PASSAROTO, Eric
PASSAS, Claire PATRAS, Anne PAYS, Jean-François PELLETIER, Claude
PEREZ, Jaime Alberto PEREZ, Denis PERRAUD, Annie PETI, Bertrand PETIT,
Nadine PICCA, Monique PISON, Pierre POTET, Hania PROKOP,
Ouarda SABRI-BEZAZ, Jean Loup SACCHETTINI, Jacques
SAMSON, Odile SARGENTINI, Renata SCANT, René SCHERRER, Guy SCHNEEGANS,
Jean François SCHNEIDER, Raymond SELVA, Jean Pascal SIMON, Véronica
SMITH, Jacques SOLE, Jacques SOUDRE, Robert SUBTIL, Bernadette SUCHOD,
Michel TARPIN, Maxime TASSIN, Pierre-Didier TCHE
TCHE APEA, Bernard THIRION, Denis TIBERTI, Jean TISSEYRE, Jérôme
TONETTI, Ramon TORTAJADA, Maurice TOURNON, Maurice TOURNOU, Marie TROUSSELLE,
Mathilde UNGER,
Paul VANICAT, Jean-Pierre VANORENBERGHE, Guillaume
VEILLET, Pascal VERDIER, Jean VIDAL-GARCIA, Michèle VILARD, Mathilde
VILLE, Pierre VILLE, Hervé VITTOZ, Jean-Pierre VOUIMBA,
Claude WEERS, Amaya WEGNER, Marc WEGNER, Gregg
WEST, Agnès WEST,